| andraaa00 a întrebat:

Mai sunt virgina daca prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin, si in urma acestui lucru mi-a curs sange, destul de mult?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU cred că mai eşti virgină!

Cel mai probabil, acea sângerare s-a datorat RUPERII himenului.

Toate cele bune.

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine este porcul ăsta?
Așa se procedează? Te-a deflorat cu degetul! Doamne, naivă mai poți fi și tu!
Adio virginitate.
Pa, pa.

| greyhound a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Asta era problema! ca a dezvirginat-o cu degetul.
Fac pariu ca domnisoara e minora, la felul cum vad eu lucrurile, modalitatea e prea putin importanta

| mona a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu mai esti virgina

| Emilian65 a răspuns:

Sigur ca nu mai esti virgina. Daca l-ai lasat sa lucreze cu degetul, sigur ca si-a batut joc si te-a dezvirginat.

| Azµre a răspuns:

Nu, felicitări.

| Exilee a răspuns:

Daca ai fost destul de inconstienta sa-i oferi permisiunea in a-ti satisface niste pofte sexuale, inseamna ca ca nu ai mai mult de 16 ani MAXIMUM.
Adiooo virginitate. Felicitari! Este o femeie acum! Pacat ca ai renuntat prea devreme la copilarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dezvirginatastraight face
cati ani ai?
si de ce l-ai lasat sa faca asta?

| Violente a răspuns:

El probabil că nu știe pe ce pămant se află și nici nu știe ce e aia "virginitate", dar tu drăguță? Cum ai putut să-l lași? Ți-a aruncat virginitatea pe geam cu un simplu deget, trebuia ca momentul dezvirginării, momentul primului contact sexual să îți răman pe veci în minte și să îți aduci aminte cu drag de el, iar ăla ți-a bagat degetul în loc de penis?

Doamne.

| kzd a răspuns:

Nu

| Keith a răspuns:

Nu,nu mai esti virgina.

| irrumator30 a răspuns:

Nu. Tocmai in asta consta dezvirginarea. Ruperea himenului si sangerare. Fie ca e facuta cu degetul, un obiect, leguma sau penis, tot dezvirginare e!

| BlackOldSun a răspuns:

Pentru legiuitoarea si inger cazut pe front! cand o punem si noi in 3? ce patetice!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru BlackOldSun):

Bună.
Poftim?
Patetice?
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackOldSun):

Bună!
Ce nesimţit eşti, ca să nu-ţi mai spun altfel!
Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Caddyi a răspuns:

WTF! Puteai sa ramai insarcinata daca degetul era potent. laughing)) Ai grija pe viitor!

| 5IrOK a răspuns:

De curiozitate cati ani ai
Si...nu mai esti....bafta

| Ama00 a răspuns:

Nu.

| Cristi2YO a răspuns:

Mare barosan mare ala de ti a facut asa,,,, ti a dat maixma rolling on the floor))))))NU mai esti virgina, app. transmite i toate cele bune din partea mea rolling on the floor))

| AndreutaDeea a răspuns:

Ha ha. Ce bine ai zis! :*

| alexicafarafrica a răspuns:

Numai te-a zgariat cu unghia

| andraaa00 explică:

19 ani.