| Euandrey123 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare... Daca mi se rupe ata de la penis, nu o sa ma doara ca atunci cand ating capul cu degetu? Numai ca o sa il atinga lenjeria ...Nu o sa doara?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu te doare.NU mori! laughing

| EuCuTine a răspuns:

Propun urmatoarele lasa durerea tu fa sex direct dupa nu o sa mai conteze ce si cum. De durut doare ca nu te tunzi vb aia se rupi o piele dar nu este durere de lunga durata cel mai indicat dupa este sa stai o perioada fara chiloti asa este mai free. Cand o faci sa bei ceva gen coniac ca asa cand o sa se rupa nu o sa mai simti ca zonele periferica o sa fie mai amortite.

| pitbull60 a răspuns:

Ba o sa te doara... dar acest lucru difera de la barbat la barbat... unora li se rupe mai usor altora mai greu, de asemenea unii au dureri mai mari si mai puternice decat altii

| Euandrey123 explică:

Ok, am inteles asta. Nu mor lol rolling on the floor ...Ideea era sa stiu daca o sa ma doara si daca da, cat timp?