| vasal a întrebat:

de ce baietii pun mana la fete pe fund,pe sani le trag de par. Adica da inteleg ca la unele le place pentru altele e un adevarat chin pe mine desi sunt baiat nu ma disreaza lucrurile astea, nu le fac si nu consider ca e frumos

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

As vrea sa existe baieti ca tine in jurul meuu! Baietii ca tine sunt perfecti, crede-ma!
Tine-o tot asa ~!
Succes, te pupp paa:*

11 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Bravo mai in sfarsit unu care isi da seama!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Daca pe fata nu ar deranja-o, de ce pe tine te-ar deranja?

| ChocolateHeart a răspuns:

Pentru ca se gandesc doar la sex! si fetele care accepta sunt curve ca sa zic asa.oh go onSi ma bucur ca mai sunt si baietii care nu fac lucrul asta. ca tine de exempluhappy

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru ChocolateHeart):

Citi ani ai?

| ChocolateHeart a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

Dar de ce ma intrebi?

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru ChocolateHeart):

Pur si simplu asa zici cuvintul ''curve'' de parca ai sti ce-i aia. Sorry dar nu te inteleg din simpla cauza ca la mine acest cuvint este sinonimul altului de acest gen: ''prostituata''. Oricum cred ca aceste cucinte au acelasi sens. Sper ca ai inteles ce am avut in vedere.

| ChocolateHeart a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

Da..cuvintele sunt ca niste sinonime.laughingdar ma refer ca o fata cuminte si desteapta nu ar accepta sa fie pipaita de orice baiat.din punctul meu de vedere.Acum fiecare face ce vrea si ce-i placehappy

| MihaiSmeker a răspuns:

La unele le place la unele nu cum zici si uh, sunt rari baieti ca tine care nu vor asta si considera ca nu e civilizat dar... mai iesi afara din casa si distrazate un pic

| LivingDead a răspuns:

Mai esi afara din casa.

| dianadoolce a răspuns:

Poate sunt mai perversi. si iubitul meu face asa( fara trasul de par) dar apoi se linisteste.

| vasal explică:

Bai intr-adevar sunt si fete care le place nu am nimic impotriva dar mi se pare foarte urat sa se faca asta fetelor care detesta tratamentul asta oricum eu nu fac asta nicunei fete