| dulse a întrebat:

Este un baiat care imi tot da palme la fund si imi pune mana pe sani si pe fund ...credeti ca ma place? (eu nu ii permit ii spun sa ma lase iar daca continua ii trag o palma peste fata, dar si mie imi place de el dar nu stiu daca si lui ii place de mine ) aseara i-am zis si el tot spunea ca mint ca nu imi place de el ca fac misto si chesti din astea

10 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

E clar ca te place, dar nu stie sa o arate. Ar vrea sa te atinga, dar nu stie ca daca se napusteste asupra ta, ai sa fugi.
Sa-i zici ca daca te place ar fi bine sa fie mai delicat, poate schimbati o vorba-doua si apoi deveniti mai intimi.
Sa aiba rabdare, ca nu au intrat zilele in sac.

| nesuferit a răspuns:

Nu cred ca te place.Nu asa ii arati dragostea unei fete. Vrea sa para interesant, nu cred ca iti pune mana pe fund cand sunteti singuri? face asta de fata cu toata lumea?
GOod luck

| dulse explică (pentru nesuferit):

Da imi pune mana pe fund cand suntem singuri si ma ia in brate

| nesuferit a răspuns (pentru dulse):

Cand te ia in brate, sarutal, Dar oricum ar un comportament ciudat, poate are ceva frustrari smug mult succes cu el dulse

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Te place :X Intreaba-l ce trebuie sa faci ca sa ii dovedeasti ca il placi.

| AndreisiMaicum a răspuns:

Pai cum sa zic, trebuie sa ai o privire mai sincera, ca sa zic asa si trebuie si el sa te intelega. Poate ca el a mai trecut prin asa ceva si nu vrea sa il dezamagesti.Eu as zice sa vb co o prietena de a ta si sa ii spui sa ii spuna la acel baiat ca il iubesti.Sau sa il sarutihappy intr-un moment mai unic ca sa zic asa.

| Offelia a răspuns:

Mă, eu zic că te place, altfel n-ar fi zis că nu te crede și că faci mișto de el. Pe când treaba cu palmele la fund și pusul mâinilor pe fund e cam de căcat. Dar spune-i clar că n-ai de ce să-l minți în legătură cu plăcutul, și probabil o să recunoască și el. Baftă.

| Buddha a răspuns:

Copcil obsedat...

| ilegalgen a răspuns:

Spune-i ca il placi dar ai un viciu dubios: faci dus cu tigarea aprinsa, daca nu il deranjeaza atunci poti sa iesi cu el la un suctongue

| carol123 a răspuns:

Eu cred ca este doar un pervers.nu cred ca te place...