| Aditza2013 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. De la o vreme, fara sa vreau a inceput sa imi placa de o fata, ma cam gandesc la ea zi si noapte si tot ce as vrea este sa o cunosc. Cum as putea face asta fara sa par vreun bou sau vreun ciudat? Tin sa mentionez ca, nu am mai vorbit cu ea pana acum si ea nu stie ca exist. Nu as vrea sa o abordez pe facebook, mi se pare penibil si imi e atat de frica sa nu o dau in bara inca de la inceput, deci chiar as vrea niste sfaturi(de preferat de la fete, cred). Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai explicat unde ai vazut-o si daca exista vreo posibilitate de a te intalni cu ea face2face. Iti dau dreptate in privinta relatiilor "inchegate" pe un mijloc de socializare, nu au viitor si nu sunt nici normale. Daca iti place intr-atat de mult de ea incat te gandesti doar la ea singurul repet singurul mod de a actiona este de a te apropia de ea si a-i da un fir de floare. Va intelege perfect tot ce ai dori sa-i transmiti. Doar procedand astfel isi va da seama ca EXISTI. Succes.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Acolo unde te intalnesti cu ea, de cateva ori o privesti in ochi si ii zambesti. Daca merge, o saluti. Daca iti raspunde la 2-3 saluturi, intri in vorba cu ea. De acolo incolo te descurci happy