| SorinelCopilu a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.
Eu mi-am inceput viata sexuala la 18 ani dar inca de atunci nu simteam nimic si pana in ziua de azi, nu simt placere sexuala deloc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Un urolog te-ar putea ajuta

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu e suficient sa simți plăcere imensa făcând doar sex normal.

| SorinelCopilu explică (pentru Sofer):

Frate nu simt nimic

| Sofer a răspuns (pentru SorinelCopilu):

Nici prin sex oral?

| SorinelCopilu explică (pentru Sofer):

Sex oral am incercat o singara data la 12 ani cu o fata atunci nici atunci nimic

| Goete a răspuns:

Nu ai dat multe detalii, se pare ca esti baiat dar... cine stie? Si cu cine ti-ai inceput viata sexuala? Nu e totuna daca cu papagalul vecinului si care pe deasupra are (sau nu) acelasi sex ca tine, sau cu printesa (sau printul) viselor tale

| SorinelCopilu explică (pentru Goete):

Pai ce detalii pot sa dau a fost cu o fata de fapt era cea mai buna prietena a mea sic cand am facut 18 ani am vorbit cu ea si-o i-am spus ce simt pentru ea si in aceeasi seara am facut sex dupa au mai urmat 3 fete si cam atat acum sunt insurat cu copii dar problema o am de la inceput nu am simtit nimic prima data am crezut ca din cauza fetei ea avand relatii cu alti baieti si eu pe atunci eram virgin dar problema a persistat pana in ziua de azi

| Goete a răspuns:

Mie nu-mi place fotbalul.
Nu joc

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Pentru problema asta incearca sa consulti un psiholog ce are si competente pe sexologie. Tot ce trebuie sa faci e sa fii sincer si sa nu iti fie rusine. Nu esti singurul si nici primul cu aceasta problema.
Succes!

| Ursulet2019 a răspuns:

Buna! Indiferent de sex ai avut aceesi problema: n ai fost suficient de relaxat/relaxata sau ai facut sex cu cineva care nu te atragea

| Goete a răspuns (pentru Ursulet2019):

Nu prea credxa problema unei fete se poate compara cu a unui baiat.
Ursuletule...