| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cred ca am o problema...am 17 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala si nici nu m am masturbat vreodata pentru ca am incercat dar nu simt nimic... dar, de cand eram mai mica stateam intre 2 scaune cu picioarele incrucisate si simteam o placere nu stiu cum sa explic insa altfel nu simt nimic, deci ce credeti ca e in neregula cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, cred ca aveam o problema... aveam 20 de ani si nu imi incepusem viata sexuala si nici nu ma masturbasem vreodata...pentru ca aveam alte preocupari...VINE BAC-ul!
@Deagle: nu ma mai incita, ca ma dezlantui!

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Draga, cauta-ti un baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarbat, pute targul si tu ti-o faci cu scaunul si cu degetul? Numai cu el/barbatul, nu scaunul sau degetul/vei simti adevarata placere, crede-ma
Uf...17 ani si disperata ca nu se poate masturba... ce lume...salut.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu e nimic in neregula cu tine. Ai alte preocupari. Ocupate in continuare de ele. si lasa ca va veni si momentul acela. Daca crezi ca ai o problema prin faptul ca nu simti placere daca te masturbezi... stai linistita, asta se invatata. Trebuie sa-ti inveti corpul, sa stii cum sa-l ating, unde etc... Stai linistita, va veni si momentul acela.

| valy a răspuns:

Buna... daca este sa ai o problema este mentalitatea ta. dar nu este nimic rau... daca nu ai facut sex/dragoste pana acum...si nici nu te-ai masturbat...nu e nici o problema...cauta un baiat care te merita...nu te arunca din prima in patul lui ca dupa aia ai sa suferi...lasa-l un timp...vezi daca tine la tine...si daca o sa tii si tu la el...propune-i sa faceti ceva...senzatii ai sa ai numai cu un barbat in pat.mult succes

| marsy a răspuns:

Aiurea. Nu ai gasit inca persoana potrivita!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Wow...nici nu-ti inchipui cate chestii sunt in neregula. Vorba Demonikai: nu ma provoca!

| ladybird a răspuns:

"Inca". Si de ce crezi tu ca este ceva in neregula cu tine? Hello! Crezi ca la 17 ani ai imbatranit sau ce? Bravo tie ca nu ai facut sex pana acum, acesta nu este un motiv de ingrijorare.

| cris82ro a răspuns:

Un barbat iti trebuiebig grin (vorba elenei) Cauta un barbat sau treci pe vibratoaretongue

| andreea_7473 a răspuns:

Lasa masturbarea...sa vezi tu ce placere o sa simti cand o sa te-atinga un baiat / barbat pentru prima data. Daca nici atunci nu simti nimic, vino inapoi sa ne intrebi daca ai o problema.

| onfire93 a răspuns:

Salut...bine ca nu esti baiat ca atunci chiar aveai o problema laughing)... APP:cu astfel de useri pe TPU gen deagle .demonik...nici nu iti mai vine sa pui intrebari ...frate sunt intrebari logice oricine le-ar pune...stai linistita gasesteti un baiat...stai cu el nu fi timida ca iti da jet.winking si o sa simti placerea atunci la momentu potrivitwinking sper ca te-am ajutatwinking ...PS:si ce daca vine bacu. aa? eu niciodata nu o sa pun scoala mai presus de prieteni si viatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati tampit naibi! Cand intru si eu pe TPU vad intrebri de ex: "cum sa sarut!"
"Am avut un prieten si azi a zis ca vrea sa terminam!"
bla, bla, bla!
"Salut, cred ca am o problema...am 17 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala" shame on you

M-am saturat de intrebarile astea! not listening

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca esti una dintre cele mai norocoase femei. De ce? Pentru ca sunt foarte putine care simt aceasta placere cu picioarele incrucisate. Continua in acest fel ca este frumos si nu ai de ce sa te temi. Este felul tau de a obtine placerea. Nu multe femei au parte de "darul asta". Eu simt la fel si stiu cat de frumos poate fi. happy