| WarGaming a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, imi place de o fata care cred ca este intr-o relatie dar nu sunt sigur, ea nu ma prea ezita sa vorbeasca cu mine adica este deschisa de obicei vorbim pe fasebuk laughing
imi puteti da ceva sfaturi am multe lucruri in comun cu ea dar nu stiu ce sa-i spun adica cand vorbesc cu ea de obicei ma pierd sad
FUNDA happy

3 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Primul sfat, calmeaza te.nu esti sigur daca e sau nu intr o relatie?! de ce nu o intrebi pur si simplu? ai spus ca e deschisa cu tine, nu ar avea de ce sa se simta ofensata.

| AlyNa12 a răspuns:

Pai fi calm si concentreaza-te pe spusele ei ca sa stii ce sa ii spui dupa. Si daca ar fi vorba sa ii spui ca o placi, mai intai fa-ti o relatie mai buna cu ea si vorbeste des cu ea, asa incat ea sa capete incredere in tine si chiar interes. happy

| Furiosity a răspuns:

Bagate in viata iei daca iti place de ia intreab-o ai prieten ajut-o daca are probleme fii todeauna apriopiata de ia mai fa si tu niste glume sa rada si daca mere treaba Bine nu ii zici pe facebook ca o iubesti daca nu ai curaju in fata in fata atunci ii lesi un biletel in ghiozdan sau acasa la ia.happy Funda?