| Mirinda6 a întrebat:

am 12 ani, si stiu ca s-ar putea sa fiu prea mica, dar îmi place mult de un băiat si nuvstiu, cred ca si el mă place, pentru ca mereu vorbim, ai avem foarte multe lucruri in comun. Voi ce ziceti, sa îl las sa înainteze spre o relatie cu mine, sau sa îl las in pace?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pot sa ai o relatie, stati de vorba, iesiti impreuna, va tineti de mana dar la varsta asta esti prea mica pentru alte contacte fizice.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este vremea legarii prieteniilor, specifice varstei voastre.Incearca sa vezi daca aveti lucruri comune, daca sunteti compatibili pentru o prietenie mai lunga.

| LoveSleep a răspuns:

Lasa-l.

| daniela281 a răspuns:

Du-te,te rog si te culca, ca se vede ca ti-i somn