| Casa a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Mie imi place de o fata dar cred ca o auzit de la colegii ei de clasa. Dar este vreo problema daca eu am 18ani si ea are 14 ani, si de unde sa stiu daca ma place. Va rog sa fiti sinceri dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ce conteaza anii? Pur si simplu o placi. Du-te la ea si spune-i.Sau macar da-i de inteles. Vorbeste cu ea si vezi numai din priviri daca te place sau nuhee hee...Fi si tu un pic dulce cu ea si vezi rezultate-lehee heefunda :?:X

2 răspunsuri:
| tweety08 a răspuns:

Varsta nu e o problema. Nu anii conteaza ci sentimentele, daca o placi cu adevarat arata-i acest lucru. In general fetelor le plac baietii mai mari daca sti cum sa o cuceresti atunci a ta o sa fie. Chestia cu de unde o sa stii ca te place, o sa iti dai tu seama din priviri, gesturi.etc., depinde si de personalitatea ei.

| iuby29 a răspuns:

Nu cred ca este o problema. Dragostea nu are varsta, doar sa nu o grabesti sa faca lucruri pentru care nu este pregatita atat psihic cat si fizic. In cealalta privinta cel mai bine ar fi sa-i spui ce simti pentru ea si atunci ea iti va spune daca te place. Bafta!