| anonim_4396 a întrebat:

Bai fiti sinceri se poate ca o fata sau un biat de clasa a9a sa nu stie ce e aia o relatie, ca am intlnit asa o fata si nu stiu cum sa procedez pentru ca-mi place de ea

1 răspuns:
| olivert1310 a răspuns:

De ce sa nu se poata? Daca fata a fost cuminte si nu a umblat cu baieti se poate. Necesita o atentie sporita si multa grija, daca vei fi primul ei prieten si o dai in bara, o vei speria si va avea mereu o teama si nesiguranta inainte de a intra intr-o relatie.