| Keed13456hib8hvh a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. O femeie mai grasuta rezista la o partida de dragoste mai mult ca cea slaba? Motivati si raspunsul.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Rezistența la efort nu depinde de gradul de grăsime al unei persoane, ci de antrenamentul (sau lipsa acestuia) pe care îl are.

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E un mit doar laughing urca tu grasa deasupra si sa vezi daca rezista mai mult de 5 minute laughing))

| RAY a răspuns:

Femeile rezista si 24 de ore, de ce nu ar rezista?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de fit este persoana respectiva!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe parcursul actului sexual, activitatea privind miscarea precum si rezistanta la efortul depus/sustinut in proportie covarsitoare depinde de fizicul barbatului. In cele mai multe situatii partea feminina fiind mai mult pasiva, deci practic aproape inactiva, se poate aprecia ca vor rezista ca si timp probabil la fel atat cea cu o constitutie slaba cat si una supraponderala. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ambele rezista la fel daca exista placere cand fac sex cu iubitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La alea grase nu-si mai dau aia drumu'

| Keed13456hib8hvh explică (pentru anonim_4396):

De ce

| anonim_4396 a răspuns (pentru Keed13456hib8hvh):

Iti pierzi puta in ea.