| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare! prietena mea zica ca este virgina si pana acum am incercat sa facem dragoste de vreo 2 ori dar nu am reusit pentru ca nu ma lasa sa inaintez mai mult cica o doare foarte tare chiar daca era foarte uda.de la un timp nu mai vrea sa incercam zice sa astept majoratul ei si nu stiu de ce s-a schimbat asa deodata ca pana acum isi dorea si ea asta.inca ceva ma lasa sa ii bag degetul in vagin ma descarca dar nu stiu dc nu mai vrea sa facem si pasul asta mai nou imi spune ca imi da fundul.e posibil sa fie virgina daca ii intra 2 degete in vagin si niciodata nu a mai sangerat. astept niste raspunsuri.multumesc

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Da sunt persoane care desii fiind virgine nu sangereaza chiar deloc! Asta pentru ca au himenul foarte elastic! drept dovada ca este virgina este durerea acesteia!
Poate o doare foarte tare si asta a facut-o sa schimbe de parere si sa mai astepte!
Vorbeste cu ea si de comun acord ajungeti la o solutie!

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa fie virgina si sa se pastreze pana la majorat daca asa i s a pus ei pata, faptul ca te lasa sa-i bagi degetul in vagin, ce sa zic ...atat timp cat nu i le bagi adanc nu nseamna ca ai dezvirginat-o si sange nu curge totdeauna, cred ca vei elucida misterul daca e intr adevar virgina sau nu doar cand vei face sex cu ea

| Cronki a răspuns:

Nu este virgina, vrea doar s'o crezi ca e virgina, odata ce te'ai jucat cu 2 degete in vaginul ei, cum sa mai fie! Probabil asteapta momentul cand va fi pe ciclu ca sa-ti demonstreze ca a curs sange! oh go on
Pe langa teatrul ieftin care il joaca, nu face sex de teama sa nu ramana gravida!

| consilierultau001 a răspuns:

Si eu zic la fel 2 degete este cam mult, dar poate fi irgina daca are himenul mai elastic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din moment ce ai încercat s-o penetrezi de 2 ori, NU cred că mai este virgină ( chiar dacă nu a curs sânge ).

Cam 20 % dintre fetele virgine NU sângerează DELOC la deflorare.

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat, respecta-i optiunea. Asteapta pana cand ea va vrea si atunci va fi bine pentru amandoi.

| Oana92 a răspuns:

Da, este posibil sa fie virgina. Si probabil ca s-a razgandit pentru ca a vazut cat de tare o doare sau poate ca niciodata nu si-a dorit cu adevarat asta, dar o facea pentru tine/la insistentele tale. Daca ai sentimente pentru ea accepta situatie si incearca sa o intelegi. Iar daca mai incercati folositi lubrifiant, o sa o doara mai putin.

| Felys a răspuns:

Doua degete,cam mult,ma indoiesc ca mai e virgina, daca ar fi fost himenul elastic intra dar nu doare, deci e posibil sa se cam prefaca, plus ca ce virgina accepta sa o faca anal, adica normal doare si anal nu?

| Oana92 a răspuns (pentru Felys):

Sunt o gramada de fete care prefera sexul anal si nu pe cel normal, dar nu din cauza durerii ci pentru ca le e frica de parinti, vor sa-si "pastreze virginitatea" si etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Mă cam îndoiesc că ar mai fi virgină dacă totuşi merg cât de cât alea două degete băgate.
Da şi ea o mare proastă că te lasă să-i bagi degetul în vagin,Doamne eşti cioban, ce-ai?
Numai suntem în Evul mediu când fetele erau încercate de băieţi cu degetul să vadă dacă mai îs fecioare!
Cât despre ea, da foarte bine că vrea să se păstreze până la majorat, aşa se şi face dragoste, după 18-20 de ani, are tot timpul din lume.
Durerea aceea poate indica o afecţiune nu ştiu ce să zic, nu e obligatoriu să sângerezi când te dezvirginezi, sunt unele care sângerează, altele nu.
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

Pai daca ai incercat si o doare..si vezi si tu ca stramta... poate este virgina, ar fi trebuit s aiti dai seama..acum faptul ca iti ofera funduletul...hmm,o fata virgina care e dipsusa sa faca anal.e cam asa si asa..trebuia sa fiu fiu acolo sa verificlaughing)))am suspiciuni

| SebastianCMT a răspuns:

Nu poti stii acum sigur ca e virgina pana cand nu faci sex cu ea asta e clar! Dar sunt mai multe cuaze de ce nu vrea... poate sa ii fie frica de tine in sensul ca ea crede ca tu inca nu stii cum sa procedezi (asta numai ea stie)sau poate ii este frica de parinti(asta daca ti-a zis ca asteapta majoratul ei)sau poate sa nu ii placa sexul normal si il prefera pe cel anal(daca e sa faceti anal ai grija ca si acolo daore dar folositi ceva pe post de lubrifiantlaughing) ) Oricum trebuie sa o respecti si sa aveti incredere unul in altu si sa aveti rabdare daca nu vei avea rabdare ea va crede ca esti un obsedat (ceea ce cred ca nu esti).Dar nici nu o lasa asa poate sa traga de timp sau sa joace teatru!

| CominxIonut a răspuns:

Foarte ciudat! sa nu vrea ea normal si sa vrea anal... poate nu mai e virgina si trage de timp ca sa nu te dezamageasca happy