| Munchkin a întrebat:

Salut, am şi eu o întrebare. happy Ştie cineva cât costă o consultaţie la ginecolog pentru prescrierea anticoncepţionalelor? Doar pentru prescrierea lor, atât.
Mulţumesc. happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie, e gratis. Daca nu, depinde de medic. Daca nu ti-ai facut test Papanicolaou in ultimele 6 luni, adauga si acest lucru la costul consultatiei (impreuna pot ajunge pana la 200 de lei, in orasele mari).

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pretul difera de la medic la medic.Medicul meu ia 40 lei pe cosultatie! Consultatie se chema si prescrierea anticonceptionalelor!

| BruneTTe a răspuns:

Chiar 50 de lei happy

| StropiDeDor a răspuns:

Nu conteaza in ce consta consultatia, pretul e acelasi.
medicul unde merg eu, la un cabinet particular, ia 35 lei-accesibil pentru oricinehappy

| viseaza a răspuns:

Mama e doctor ginecolog si din cate tin eu minte consultatia e 50 de lei