| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare, știu ca voi fi criticat și asa însă rog doar pe cei care înțeleg ce vreau sa spun sa-mi răspundă, cred că fiecare baiat s-a aflat in situația asta vreodată in viață. M-am băgat in seamă cu o tipă, știam ca ea e moartă după mine și mă consideră atrăgător, eu o vad pe ea la fel, sexy, însă simt ca nu ne potrivim la caracter, ea are niște Concepții mai ciudate, însă as vrea doar o aventură cu ea, am încercat sa aduc in discuție subiecte mai intime si sa o tachinez însă uneori mușcă vrăjeala, alteori nu, se vede ca ea își dorește ceva mai serios, da are si o latură dirty. Faza e că aici voiam sa ajung, eu rămân singur acasă 4 zile și vreau să o chem pe la mine, sa încerc sa pun in aplicare planul meu cu ea si as vrea sa cer niște sfaturi sa o dau la sigur, Adica sa nu mă refuze, sa găsesc o scuza si chiar sa vina pe la mine. Eu mă tot dau pe lângă ea, ii spun vorbe frumoase, vrăjeala, sa parca ca sunt interesat de ceva mai mult decât o noapte cu ea, tipa e prea beton sa o las doar pentru ca nu ne potrivim la caracter, măcar dacă am vorbit atât si ne-am si vazut sa iasă ceva frumos. Mă gândeam sa continui zilele astea cu vrăjeala si sa o periez astfel încât sa pot sa i fac o propunere sa vina pe la mine si sa o si accepte, mă gândesc eu la o vrăjeala, la o idee de activitate ca si pretext, pe lângă clasicul hai la un film. Dacă este cineva care s-a regăsit in situația mea va rog, niște sfaturi ar fi bine venite, mulțumesc! Va salut!

13 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cati ani are tipa?

| RAY a răspuns:

știam ca ea e moartă după mine și mă consideră atrăgător, eu o vad pe ea la fel, sexy, însă simt ca nu ne potrivim la caracter rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ce filme aveti in cap, pe TPU nimeni nu e considerat atragator, nici nu iese in club, aici e manastire, cat despre vorbit, nici nu stim cum poti vorbi

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa vrajeala si smecheriile ca ramai cu buzele umflate.
Fii sincer si deschis cu ea si spune-i ce vrei de la ea, fiindca risti sa o pierzi.
Dar intai invit-o in oras si fii cu bun simt, ca asa se leaga o relatie. Daca o inviti direct acasa nu va veni si va refuza cu orice pret sa aiba sex cu tine.
Personal, mi se pare cel mai urat lucru posibil, sa inviti o fata acasa si sa o tratezi ca pe o curva.
Exceptie fac / prostituatele dar atunci se astepta sa le latetsi dupa partida de sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

însă simt ca nu ne potrivim la caracter. Cum adică la caracter?
da are si o latură dirty. Ce latură dirty are?
Cum adică vrăjeală? Adică să o minți, adormi, înșeli, hipnotizezi?
Ce crezi că o să iasă din asta?

| anonimuIl a răspuns:

Vezi că dacă ea vine la tine și vrei să faci ce ai spus să nu te caute ALȚII după aia pe acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot eu să îți spun e ceea ce aș face eu

Aș vorbi cu ea fără să forțez lucurile și aș aprinde, aș scoate la suprafață cea mai sexy latură a mea

Apoi după ce aș flirta cu ea, după ce aș găsi și subiecte interesante, aș ajunge ușor, ușor să mă apropii de ea

După ce ai stabilit raportul psihologic urmează și partea in care te apropii fizic, ca mai apoi de la o îmbrățișare să ducă la mai multe atingeri până la sărut

Apoi, după toate astea va fi mult mai ușor să ajungeți în punctul în care să faceți preludiu

Iar de aici își va dori ea să meargă la tine și nu vei mai fi nevoit să o manipulezi sau mai știu eu

Dacă tu faci toate astea și tot nu iese, asta înseamnă că nu e atrasă de tine sau e mult prea smart pentru o aventură și tu ar trebui să te gândești la ceva mai mult decât un one night stand

Succes

| Together a răspuns:

Daca e moarta dupa tine n-ar trebui sa fie prea greu, zi-i ca esti singur acasa patru zile si hai pe la mine. Ca activitate poti zice sa vedeti un film (alege deja un film si zi-i ca vrei sa-l vezi cu ea), sau poti sa-i zici ca vrei sa-i gatesti ceva/sa gatiti impreuna/sa vezi cum stie sa gateasca.

O sa-si cam dea seama de ce vine, si ar fi bine sa stie de ce vine, ca sa nu fiti surprinsi amandoi. Nu cred ca pretextul face mare diferenta, cat timp nu-i zici in nas exact ce vrei.

| RAY a răspuns (pentru Together):

E poveste inventata

| Kiran a răspuns:

Ii zici sa va plimbati si treci pe langa casa ta, dupa ii zici. "hei, nu vrei sa vii la mine pana imi iau portofelul ca sa mancam ceva mai tarziu putin? nu dureaza mult". sau ceva ce sa nu o faca suspicioasa ca vrei sa o regulezi, apoi ii zici fix cuvintele pe care ea vrea sa le auda (asta o sa stii din ceea ce priveste conceptiile ei, sigur poti sa subintelegi ce vrea) sau pur si simplu ii zici direct sa incepeti ceva serios dupa o tura

| tasr123 a răspuns:

Ia-o de par si trage-o pana la tine acasa, functioneaza mereu

| Larianiel a răspuns:

Hey! În calitate de fată, sfatul meu ar fi să nu încerci să o vrăjești. E o prostie. Pe de-o parte, o vei răni, iar pe de altă parte, nu cred că vrei să te înjosești așa. Adică serios acum, suntem în secolul în care fetele (oricât de naive ne-ați crede voi) sunt deja dezgustate de aceste aberații de 2 lei. Spune-i direct ce vrei. Poate acceptă. Dacă nu, asta e! Mergi mai departe. Nu duceți voi lipsă de fete oricum.

| Juliandra00 a răspuns:

Nu sunt in situatia ta, dar in locul tau as chema-o acasa, la un film, popcorn ceva si dupa te dai si tu pe langa ea. O mana pe picior, una pe dupa gat. O pupi si vezi ce iese.
Ps: Nu stiu cati ani ai sau cati ani are fata, dar nu o prosti. Asa ajung cel mai mult fetele sa fie ranite.

| Antorus a răspuns:

Eu zic sa te maturizezi si sa cauti o alta fata.
Hmm..cum sa fiu cat mai cenzurat.
Din ce ai scris, pari sa fi un jeg care vrea doar sa profite de o fata inocenta. Daca te tine, spune-i clar : fata, vreau doar aventura cu tine. Daca nu, ciocul mic si treci mai departe