| shift22 a întrebat:

Tatal meu este var primar cu bunica unei fete.ce grad de rudenie este intre mine si fata respectiva? pot avea o relatie cu aceasta fata sau suntem rude prea apropiate?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Tu ii esti matusa de gradul doi, deci ea iti este nepoata.

| shift22 explică (pentru Mihaela1964):

Si pot avea o relatie cu ea sau suntem rude prea apropiate?

| lizucalisuca a răspuns (pentru shift22):

Daca nu faceti caopii puteti avea linistiti orice relatie daca amandoi va doriti asta!

| ONXJoker a răspuns (pentru Mihaela1964):

Bai incultura, si mai esti si campionul zilei, mai pune mana pe o carte, din moment ce "bunica" e verisor cu "Tatal Meu" tot ce va "iesi" din bunica va fi verisor cu mine de gradu...
Nu te lasa induplecat de cuvantul "bunica", da?

| ONXJoker a răspuns (pentru lizucalisuca):

Crezi?

| Mihaela1964 a răspuns (pentru shift22):

Nu prea merge...uit-o.

7 răspunsuri:
| Andreea625 a răspuns:

Iti ie un fel de nepoata...Nu cred ca puteti avea o relatiesad

| ONXJoker a răspuns:

De unde nepoata
NU NU
E ceva verisoara de gradul 3 sau 4 ceva mai indepartat
De relatie nu stiu ce sa zic
Nu iti recomand
Auzi nu e singura fata frumoasa din lume eu zic sa nu te incurci
Parerea mea