| Grigoras23 a întrebat:

Salut,am si eu o problema, am 18 ani si o femeie de 30 vrea sa facem sex,iar mie imi este putin teama ca nu o sa o satisfac cum trebuie, niste sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi sigur si convins ca "pasarica" ei este practic la fel cu cea a oricarei alte fete/femei deci din acest punct de vedere nu ar trebui sa ai nici un motiv de teama sau retinere. Si in mod sigur experienta ei sexuala va compensa pe deplin insuficienta ta "determinare". Ai nevoie doar de un pic de curaj. Succes!

| Grigoras23 explică (pentru corbulalbrosu):

Imi este sa nu termin prea repede. ma excita e mor

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si vrei sa crede m ca una de 30 de ani se uită la unul de 18? Da, poate o curvă, dar o femeie adevarată nu. Vezi ce boli i ei de la ea, ca sigur nu esti tu primul care o f"the

| Grigoras23 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Lucrez cu ea cam de 4 luni, stiu doar ca e maritata si are 2 copii, nu ii stiu tineretea, sunt constient de asta dar exista durex, ce motiv as avea sa mint?

| RAY a răspuns:

Fiecare om invata man, las-o sa te invete

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa-te pe mana ei si te va ajuta ea!

| mihai69 a răspuns:

E destul de pregătită ca să te învețe ea de zece ori mai multe decât oricine de aici.
Ai încredere și va fi totul bine.

| kandaraki a răspuns:

Pai ea va fi invatoare pentru tine in cazul dat, tu nu o vei satisface, din contra, ea te va avea, tu esti mic inca in comparatie cu ea,