| Maricellsp12 a întrebat:

Am și eu o problema de câteva zile simt un "ligament"la rădăcina penisului.In prima și a doua zi m-a durut, acum nu mai ma doare doar ca il simt acolo.Ce pot face și cum pot scapa fără sa merg la medic?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te prezinti fain, frumusel la un cabinet de Urologie pentru a fi consultat de medicul specialist... UROLOG. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog, care te va sfatui ce vei face in continuare cu acest ligament.

| Goete a răspuns:

Taie-l