| Temporar a întrebat:

Am si eu o problema (mai mult sau mai putin).
De ce ma doare talpa si varful (sau cum s-o numi) piciorului cand alerg? Cand merg nu am problema asta. Deja am fost la medic si mi-a spus ca o sa-mi treaca in cateva zile. Dar nu mi-a trecut.
Am incercat sa ma antrenez, crezand ca o sa-mi treaca, dar nu. Cum pot scapa de acea durere? Tin sa mentionez ca nici picioarele nu le pot misca foarte repede. Nu aveam problema asta inaine. Dau funda. (P.S. nu voi incerca cu medicame neprescrise de medic)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mda mi s-a intamplat si mie asta o data stiu cum este tot asa cand alergam dar problema mea a fost la tenesi care erau josi si nu stiu cum dar parca aveam o intindere la talpa de la ei dar dupa cateva zile mi-a trecut si nu mai am problema asta nici cu tenesi(tot pentru alergare îi cumparasem si eu)