| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema decalotarea penisului meu. Cand decalote piele nu se pune sub capul penisului cand trag se incolaceste ca si cum ai trage coaja de le banana numai ca la mine se incolaceste cumva si nu sta.Am prea multa piele sau ce. Ce asi putea sa fac sa mi se decaloteze cum trebuie?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sta decalotat daca il tii cu mana sau daca esti in erectie maxima. Altfel nu. Asa e normal.

5 răspunsuri:
| michaelj a răspuns:

Http://www.neuronu.ro/funny/cel-mai-mic-penis-din-lume/ Tie cand ti se decalote tot asa iti arata?

PS: How you doin'?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posteaza din nou intrebarea scriind mai intai "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

| Last1 a răspuns:

Scalpeaza-l sau fa-te evreu, ca oricum iti taie iai din piele tongue

| PamPamPaw a răspuns:

Pai decalotat sta doar daca il tin, dar cand e in stare flasca se decaloteaza mai bine, dar cateodata tot asa. in eractie nu sta deloc sad ce sa fac

| PamPamPaw a răspuns:

Chiar nimeni nu stie e o problema sau ceva?