| lafamiliaa a întrebat:

Am si eu o problema decalotarea penisului meu. Cand decalote piele nu se pune sub capul penisului cand trag se incolaceste ca si cum ai trage coaja de le banana numai ca la mine se incolaceste cumva si nu sta.Am prea multa piele sau ce. Ce asi putea sa fac sa mi se decaloteze cum trebuie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca descrii o decalotare normala. Penisul ramane decalotat doar in erectie maxima.

| Cristian95Alex a răspuns:

Esti absolut Normal

| lafamiliaa explică:

@Cristian95Alex stiu ca nu e ceva grav dar e deranjant, normal ar trebui sa stea singura odata ce intra in erectie nu sa trag eu de ea.