| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, ieri m-am "jucat" cu prietenul meu, nu a existat contact sexual, doar m-a atins pe vagin ..insa nu a ejaculat. exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata? Mentionez ca sunt virgina.

Răspuns Câştigător
| dydda a răspuns:

Nu! nici nu se pune problema de asa cevahappy 1.esti virgina si 2.nu a fost act sexual in sine.dar nu va bazati niciodata ca nu a ejaculat pentru ca exista lichidul preejaculator care de asemenea contine sparmatoziozi, in numar redus dar...

| LarisaAlinaa a răspuns (pentru dydda):

Pai de asta imi era frica, de lichid :d multumesc frumos.

13 răspunsuri:
| J0hn a răspuns:

Super comentul ar trebui mai multi ca tine. ca mie mi-e lene sa le zic la toti ca sunt prosti si nu pun mana pe o carte. salut si o zi buna camarade laughing big grin

| XtremePWN a răspuns:

Da, du-te de urgenta la un preot sa te spovedeasca sa iasa spiritul rau din tine.

| yly90 a răspuns (pentru XtremePWN):

Tare asta! chiar eram putin suparata si tu cu raspunsul tau ma.i facut sa mai zambesc putinlaughinglaughing

| LarisaAlinaa a răspuns (pentru yly90):

Ce raspuns? raised eyebrows

| yly90 a răspuns (pentru LarisaAlinaa):

Nu pot zice ca este un raspuns in adevaratul sens al cuvantului dar pe mine ma amuzant.e vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu avem de unde sa stim noi asta.

| culmea a răspuns:

Nu.

| 100Hz a răspuns:

Doamne...o sa ramai gravida