| AdamSandler a întrebat:

Salut happy Am si eu o problema in dragoste...
Am o prietena care e a 6-a si eu sunt a 8-a dar eu am facut 14 de curand iar ea face 13 la vara, deci nu e mare diferenta...Si ea tot vrea sa ma sarute sa imi bage limba in gura dar eu nu vreau pentru ca nu am mai facut asta si nu vreau sa ma fac de ras...
Ce sa fac sa ii spun ca nu stiu si sa ma invete ea laughing? [cam jenant avand in vedere ca e mai mica ca mine]? Sau sa incerc sa o sarut eu cu limba dar cu riscul sa ma fac rau de ras?
Voi ce ati face in locul meu? crying

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te mai stresa si, in nici un caz nu-i spune ca nu stii.Fii relaxat si bucura-te,doar o sa saruti o fata nu e vorba sa fii supus la cazne!
Nu strange dintii,lipeste-ti usor buzele de ale ei,delicat si deodata,vei intui ce trebuie sa faci! O sa faci exact ce face si ea, nu te pierde!
Hai, bafta!

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Eu as face ce am facut. Pur si simplu sarut-o normal, cum ai faceao daca ar dormii si ai vrea sa o saruti de noapte buna pe buze. Nu trebuie sa te chinui sa fie intr-un fel anume, ci doar sa iti placa si sa fie ceva natural. Deci... vorba lui Nike: JUST DO IT. happy
Nu te obliga nimeni sa folosesti limba... doar sarut-o si faza cu limba o sa vina de la sine. Daca simti nevoia sa o folosesti o folosesti, daca nu, nu. happy

| BlueVik a răspuns:

Nu exixta o tehinca anume cu care sa saruti.Fiecare o face intr-un mod cu totul diferit, pur si simplu lasa-ti limba sa se miste in voi nu trebuie sa stai stresat Mama cu o fi, poate nu o fac bine.nu! JUST DO IT!

| george_5082 a răspuns:

Cred ca toti au fost la un moment dat in situatia ta. Nu o intreba, baga-te cu tupeu, sa stii ca nu e cine stie ce tehnica, iti dai seaama repede ce trebuie sa faci