| samsung3050 a întrebat:

AM si eu o problema. Prietena mea vrea sa faca sex dar parintii ei i-au zis nu si nu o lasa constiinta sa o faca.( are 19 ani). Exista vreo modalitate sa o conving cumva?

9 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

DA. Sa o exciti fara sa isi dea seama, pana cand uita de parinti si dupa prima data e a ta

| mihai69 a răspuns:

Fă cumva și convinge-i părinții. După aia, o să cadă ca o frunză toamna.

| Sofer a răspuns:

O seara romantica in doi serviti un pahar de vin laughing dupa incepeti cu atingeri si ajungeti voi la sex.

Răspuns utilizator avertizat
| BlyeeetAK47 a răspuns:

E majora, poate face ce vrea. Este impotriva libertatii ei, fapt ilegal.

| samsung3050 explică (pentru BlyeeetAK47):

Am incercat sa ii explic asta dar imi reproseaza ca nu o inteleg.

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru samsung3050):

Eu cred ca mai degraba ea nu vrea happy

| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Hai sa moara mama ta cu constiinta ei. Incearca sa o aduci la tine acasa eventual cand parintii tai sunt plecati si incearca sa ii fac avansuri cine stie poate o sa mearga

| 4twenties a răspuns:

Spune-i dupawinking