| jorje71 a întrebat:

Salut.am si eu o problema.stiti iubesc o fata si nu stiu daca ea ma iubeste.acum un an mi-a spus ca ar vrea sa fie cu mine. dar acum.nu stiu. o iubesc mult si nu vreau sa o pierd. daca s.ar intampla.nu stiu ce as face

1 răspuns:
| RyanGeorge a răspuns:

Dar acum nu sti daca te mai iubeste?
Pai jorje tata a trecut 1 an frate nu 1 zi sau hai zi 1 luna, ci 1 an de zile... tu ce crezi? ca te asteapta in continuare? tu de pierdut ai pierdut'o de mult asta sa fii sigur, trebuia sa actionezi cand ai avut momentul in care ti-a oferit prietenia si tu ai refuzat'o, singurul lucru ca sa afli cel mai bine intra in discutie cu ea vezi comportamentul ei vorbeste cu ea pe mess si apoi incepe o discutie cu ea mai deschisa si iti vei da seama daca inca mai are sentimente pentru tine dar ma cam indoiesc, probabil are si prieten.
bafta.