| petrescuionut a întrebat:

Salut TPU
imi place de o fata si ea ii place de mine ne saruam mereu cand ne intalnim dar i-am propus sa fim impreuna si imi zice ca nu stie ca familia ei nu o lasa sa isi mai faca iubit pana la o anumita varsta nu pot sa o dezvalui dar si ei ii place de mine chiar de prima data ea era cu altcineva si dupa ne-am intalnit si tot ea se baga cu mine in seama batea apropo sa fim amandoi dar acum nu stiu ce are a deenit o data asa de rece si nu stiu parca n-are chef de mine nu stiu ce sa fac eu o plac ea imi zice ca ma place cam 60 % dar nu exista asa ceva cand iti place de cineva nu stiu ce sa zic poate minte poate nu ma place cum zice ea si se saruta cu mine asa de prosteala
astept parerea voastra

Răspuns Câştigător
| xcxxx a răspuns:

Da'te dracu cu alfabetu' tau, nu vezi ca Marian are o problema?
Deci, poate nu este vorba despre parinti, poate ca ei ii este rusine sa spuna da...
Mai intreab'o de cateva ori, poate poate...
Multa bafta cu fata!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Saruta-te si tu cu alta. Sa o faci geloasa.
Daca vine, bine. Daca nu, ramai cu cealalta. Win-win situation

| ywar a răspuns:

Prietene, esti analfabet? Tu ai auzit de punctuatie la limba si literatura romana? ca vad ca de gagici ai auzit!