| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Vorbesc de foarte putin timp cu o fata, chestia e ca eu sunt o persoana care se ataseaza foarte repede.Din cauza faptului ca am vorbit in fiecare zi cu ea, cam 4 - 5 - 6 am inceput sa simt ceva pentru ea.Chestia e ca nu mi-a oferit de inteles nimic, in sensul ca o zis ca le am pe toate ce ii place la un baiat, ca sunt dragut, etc.Azi i-am zis ca imi place de ea si ea o zis:Si mie imi place mult sa vorbesc cu tine.Cred ca se observa.Dar inca nu pot sa zic ca m-am atasat.Adica sunt foarte deschisa la orice.Plus ca esti foarte simpatic.Chiar imi place.Acuma ce sa inteleg, btw e si problema ca suntem cam la 190 de km distanta, deci si asta ar fi un impediment. Putin ajutorlaughing)?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut.

Da, ala ar fi un impediment. Eu zic, sa ii prezinti "avantajele" sau mai bine zis, modalitatea prin care ati putea sa va intalniti, asa poate... ar fi deschisa la o relatie.

Numai bine!

| Catrice a răspuns:

Felicitări,ești în friend zonehee hee

| Sofer a răspuns:

Dacă ai posibilitatea sa te vezi cu ea nu ar fi o problema acești km.

| siriusblack98 a răspuns:

N-avem ce ajutor sa iti oferim. Experienta m-a invatat ca relatiile la distanta nu tin iar atasamentul rapid (si nu numai) fata de o persoana aduce suferinta. O greseala mare este sa-i spui asa din prima ca o placi. Mai ales daca voi va stiti de putin timp si nici nu v-ati cunoscut irl. Dar bine, chestiile astea le inveti tu dupa cateva incercari si suferinte.

| Crackman a răspuns:

Încearcă sexul propus în carantina

| alexalx1234 a răspuns:

E cea mai mare tampenie sa te atasezi vreodata de vreo fata. Vor aduce doar dezamagiri si sperante false.

| NarcisIfrim a răspuns:

Vad ca e o fata destepta daca ti-a dat raspunsul asta si mai ales si sincera,tine-o langa tine.
cam greu sa se ataseze o persoana prin mesaje,deci urmatorul pas e sa te duci la ea in oras, sa o scoti, sa vorbiti, sa va cunosteti.
si dupa asta in mod clar, poate veni cu o impresie mai serioasa

| Ciumpi35 a răspuns:

Ești în friendzone.

| Jidvei a răspuns:

Cu timpul o sa vezi ca-i o prostie sa te atasezi de oricine, sunt destui prostovani care iubesc dupa cateva discutii virtuale, fa tu diferenta.