| cosminhou a întrebat:

Salut, am si eu o situatie in care ma aflu si careia nu-i mai pot gasi iesirea si as vrea sa primesc ajutor de la voi. Deci cum sa incep, in urma cu cativa ani m-am indragostit de o fata, colega de clasa in liceu cu mine si m-am indragostit foarte tare de ea incat nu am putut s-o uit nici pana in ziua de azi. Nu am fost niciodata impreuna cu ea, cel putin cu adevarat fiindca si ea mi-a aratat ca ma place dar au fost multe greseli tineresti si la ea si la mine. Ea de atunci avea un iubit cu care e si acum, dar recent am aflat ca-l inseala si se culca cu altii si asta m-a devastat fiindca nu pot sa sufar gandul ca altii o folosesc, ii fac cine stie ce lucruri..va rog ajutati-ma caci nu stiu ce sa fac, cum sa scap..Nici sa ma exprim cum trebuie nu mai pot..imi cer scuze dar sper sa intelegeti

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anonim2136493 a răspuns:

Treci peste! Dacă ea intr-o relație serioasă se culca cu alți bărbați, asta spune multe despre ce fel de femeie e ea! Chiar îți dorești sa fii cu una care pe la spatele tău sa facă așa ceva? Baga-ți mințile in cap și găsește pe cineva care își vede de treaba. Nu uita ca oamenii se schimba pe parcursul anilor și ca ea nu e aceeași fata pe care ai cunoscut-o, cândva, in liceu

2 răspunsuri:
| elaventurero a răspuns:

Hai frate revino la realitate. Trăiește prezentul, clipa asta. Fă ce simți! Ce sfat să îți dăm noi în situația asta? E chestie de simțire. Ia viața așa cum vine dacă nu poți să ți o croiești cum vrei doar acceptă. Mergi și vb cu ea ce sa îți zic. Vă vedeți, sunteți prieteni? Sau n ați mai vorbit din liceu. Atunci poți încerca pe rețele de socializare...

| mitzok a răspuns:

Adica tu vrei sa fii cu o fata care il inseala pe actualul? pff