| Dante30 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa va spun o situatie si imi spuneti parerea, chiar si un raspuns vedem.
Deci stand ieri pe la pc la 8 ma suna o colega, o aud cu o voce slabita si plangand si era distrusa... imi spune ca se despartii prietenu de ea in fine, vorbesc cu ea ce vorbesc si o chem la mine, dupa care vreo 3 ore nu a putut sa se opreasca din plans iar eu incercam ca un disperat sa reusesc sa o impac, erau intro relatie de 1 an si a fost primul ei ca *aham intelegeti voi*
Si tipu i-a zis ce si cum vizavi de despartire prin mesaje... In esenta eu incercand sa o consolez si fiind la mine in apartament eram doar noi 2 si prin minte imi treceau ganduri gen sarut-o sa isi ia gandul de la el, ia-o in brate spune-i ca o iubesti etc, ea e genul care iubeste pufoseniile si chestile childish iar eu sunt ala *durul din cauza evenimentelor vietii* deci pe cand ea imi zicea asta va zisai ce si cum era in mintea mea, vreau sa stiu opiniile voastre vizavi de situatia si daca ce gandeam si simteam eu pentru ea era normal, mentionez ca eu tin o idee la ea fiindca e tare dragalasa, Oh si a dormit noaptea la mine ca dimineata sa aflu ca sau impacat si vorbea numai de el intruna pe tot parcursul serii si al zilei de azi cat am fost cu ea ceea ce m-a facut orgolios si invidios sunt genul singuratic, IN fine asta-i povestea, mersi de raspunsuri si scuze pentru tot scrisul asta LOL

Răspuns Câştigător
| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Uite, fa exact cum iti spun, Vorbesti cu ea si nu stiu o convingi sa se desparta de el sau pur si simplu il ameninti pe ala ca daca se mai apropie de ea si-o ia tare! Singura solutie e sa o ajuti pe saraca fata! Sa nu o lasi in mana unui handicapat! Doar esti prietenul ei cel mai bun!

10 răspunsuri:
| trixiiie a răspuns:

E normal să gândeşti aşa, dacă o placi...
Poate chiar i-ai putea spune ce ai gândit. Oricum e semn clar că o placi. S-ar putea chiar tu să fii vindecarea ei.

| Metals25 a răspuns:

O prietena de a ta, nu tubig grinbig grin

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Deci, parerea mea e ca trebuia sa o saturi sa o conselezi dar apoi aveai probleme, si ma refer ca s-ar fi putut sa se indragosteasca si de tine, asta mai mult tine de tine happy

| Dante30 explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Sincer iti dau dreptate si sa-ti zic si de ce, ea mia aruncato pe aia "rony tu nu esti ca ceilalti " si eu eram asa oh really ma iei cu din astea esti special? Nu faza e ca a ma simteam in stare sal calc pe ala in picioare cand am vazut-o asa plina de lacrimi si durere si eu habar naveam ce trebuia sa fac... si in timpu asta imi zicea ca ea se ataseaza repede si despartirile la ea sunt foarte dureroase si eram asa... FUCK MY LIFE.

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru Dante30):

Ar fii bine ca data viitoare cand o vezi asa din cauza idiotului, nu stiu ce vei face tu dar in locul tau l-as bate de i-ar sarii dintii din gurawinking cum sa ii faca asa ceva straight face

| Dante30 explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Si stii ce imi era cel mai naspa? Tipu era din ala fotbalist iar ea e una din fetele alea care chiar merita fara fite in cap si din pacate prea "sensibile" din cauza unor idioti, Si acuma tot ce ma gandesc e ca sigur o va mai face idiotul ma refer inventat scuze etc ca o luase cu scuze si abureli prin mesaje. si tot la mine va veni, Ca, culmea a venit la mine pentru ca cica as fi fost singurul ei prieten in care avea incredere sa ii zica asta iar cum eu sunt baiat si cum zisai tin la ea o idee chiar voiam sa o impac prin iubire dar miera de rezultatele urmatoare daca eu chiar ii ofeream tandretea mea deplina.

| Dante30 explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Multumesc pentru tot johnny happy

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru Dante30):

Nu ai pentru ce, pe mine ma bucura ideea de a ajuta oamenii happy sunt mai psiholog de felul meu happy

| Dante30 explică (pentru JohnnyHelpsYou):

Multumesc enzor si trixie de asemenea, si eu sunt mai psiholog dar cand vine vorba de unele situatii ce nu am mai intalnit am dificultate in a le rezolva.

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru Dante30):

Uite, fa exact cum iti spun, Vorbesti cu ea si nu stiu o convingi sa se desparta de el sau pur si simplu il ameninti pe ala ca daca se mai apropie de ea si-o ia tare! Singura solutie e sa o ajuti pe saraca fata! Sa nu o lasi in mana unui handicapat! Doar esti prietenul ei cel mai bun!

| EnZoR123NeXuS a răspuns:

Frate daca stii ca ai spate amenintal pe handicapat castigi o fata dragalasa cum zici tu ii faci si un bine la un om tongue