| Allex7 a întrebat:

Salut, am si eu un prieten care imi zice toate problemele lui dar la aceasta problema nu-l pot ajuta pentru ca nu stiu... Iubita lui zice ca este virgina, un baiat il contacteaza pe prietenul meu si ii zice ca ea nu mai e virgina a facut-o cu 2 cand avea 8 ani acum el nu mai stie ce sa faca are aceasta dilema nu poate sa-i zica direct ea e fericita nu vrea sa-i strice bucuria, el pretinde ca ea nu minte dar da de banuit ca stie prea multe despre sex, daca aia 2 au fortat-o daca ea nu poate recunoaste ce sfaturi ii oferiti prietenului meu?

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Cati ani are prietenul tau?
exista 2 modalitati sa afle adevarul:
1 sa o intrebe direct...
2 sa faca sex ei amandoi
poate ca este dur raspunsul...dar nu stiu ce altceva sa spun
-poti sa-i spui de asemenea ca, poate cel care i-a spus asta despre iubita lui a vrut doar sal necajasca... sper ca te ajuta...si pe el la felwinking

| Allex7 explică:

Cel care zice ca a intretinut relatii sexuale avea 10 ani si ea 8, el e foarte gelos ea oare la mintit

| Allex7 explică:

Ma mai ajuta cineva?

| dilogilr a răspuns:

E foarte important sa fie intelegator cu ea,poate e cum ziceti voi (au fortat-o) si ii e rusine sa o recunoasca.Dar nu cred ca ea minte nu are motiv, proabil e un rau facator care vrea sa-i desparte, atata tot.Nu va luati dupa toti...Succes!