| Anxiousy a întrebat:

Am nevoie de sfaturi cat mai repede! Am pus un prieten sa se dea la iubita mea (suntem de 7 luni impreuna) sa vad ce reactie are, daca ma iubeste cu adevarat cum zice, si bang surpriza, ii raspundea la tot ce ii zicea, ii dadea semne ca il pupa pe mess,a intrebat-o daca il va pupa si in realitate daca e sa se vada, si a zis ca da dar pe obraz, si i-a zis pai si ce zice prietenu tau? si a zis ca nu trebuie sa imi ceara mie acordul, si i-a cerut nr de tel si i l-a dat, sunt foaarte nervos in mom de fata! Cum poate sa zica ca ma iubeste cand e pe mess de 2 ore si nici nu m-a bagat in seama dar ii face orice favor prietenului meu care o incearca, vaii am nevoie de sfaturi repedee

11 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Pai exista cateva variante:
1. Poate prietenul tau i-a spus iubitei tale despre planul vostru, si a intors situatia, facand cu ea un plan de genul asta, sa vada ce reactie ai tu.
2. Iubita ta te inseala, si nici nu vrea macar sa se desparta de tine.
3. Poate doar glumea cu el.
4.Prietenul tau minte.

Alege tu care varianta crezi de cuviinta.
Eu te sfatuiesc sa fi calm la inceput, si sa o intrebi cu gratie daca e ceva intre ea si prietenul tau, si daca e adevarat ce ai auzit.
Daca refuza sa zica, si neaga, intreaba-l pe prietenul tau, si pune-l sa promita ca e adevarat ceea ce zice despre iubita ta.
Daca spune ca da, as zice ca ai rabdat destul, si ar fi cazul sa o intrebi foarte serios, si cu un ton dur.

daca te-am ajutat, nu uita de o funda.

| Anxiousy explică (pentru vlad89c):

Prietenul meu are o relatie de 2 ani,doar l-am ajutat la o situatie de genu si prietena lui mi-a dat ignore instat,si i-am zis sa faca si el la fel pentru mine, si bang, situatia a fost asa, de gluma nu cred.dar o sa vb calm, o sa ii zic ca m-a dezamagit, increderea in ea s-a dus la 0 etc.

| vlad89c a răspuns (pentru Anxiousy):

Posibil ca asta sa fie situatia, te-ar lasa pentru ori cine in opinia mea.
succes!

daca te-am ajutat, nu ezita sa imi lasi o funda.

| dreamgirl94 a răspuns:

Grow uplaughing)sau mai nou daca suntem intr-o relatie nu mai vorbim cu nimeni pe mess..ai vazut-o tu in realitate sa se pupe cu el? si apropo, ai fost magar la faza ca l-ai pus pe prietenul tau sa se dea la eawinkingnu o meriti

| Anxiousy explică (pentru dreamgirl94):

Ia zis ala ca daca e sa se duca la el sa vada un film si ea a zis ca da s-ar duce, frate, aici nu e vorba de libertate!

| dreamgirl94 a răspuns:

Oamenii nu sunt mereu ceea ce par..nu te mira daca o sa mai patesti asta.inseamna ca ei nu-i pasa ca aveti o relatie de lunga durata si inseamna ca ar trebui sa treci peste si sa gasesti pe una care nu te **** pe la spate.curva nu e aia ce si-o trage cu mai multi, e aia care te **** pe la spate fara nicio nerusinare:*imi pare rau ca te-am judecat gresit

| Anxiousy explică (pentru dreamgirl94):

Nici nu stiu ce sa vorbesc in seara asta cu ea la telefon, ca o sa o sun mai incolo, sunt tare curios sa vad ce zice, nu stiu ce sa ii zic, ce o sa fac, nu stiu cum o sa iasa.

| Anxiousy explică (pentru dreamgirl94):

Mamaaa am facut-o de oaiee! laughing)) vaiii big grinbig grinbig grinbig grin, la PC era fratisu si facea misto de ala si ea este cu mama si cu maicasa la cumparaturi laughing)) vaiii ma simt penibil! rolling on the floor

| Domiinic a răspuns:

Frate sfatul meu nu iti convine ceva la ea era si o emisiune pe Mtv parca si ii spunea NEXT asta zic si eu sa faci.Bafta!

| Alesia87 a răspuns:

Poate si-a dat seama si ti-a intrat in acest joc "copilaros" laughing si ti-o face. Fetele sunt foarte destepte. Iar pana nu ai o proba, nu ai de ce sa fii suparatwinking Pana nu o vezi ca se saruta, nu ai nimic de obiectat.Insa,gandeste-te si la faptul ca dupa tot aceste incident, probabil ii vei spune ca ai incercat-o, presupun ca o sa aveti o mica "cearta" si/sau te va crede gelos, iar in mintea ei asa vei ramane happy

| Mario4658 a răspuns:

Bine ai venit in lumea oamenilor, locul unde lucrurile degenereaza si unde ne dam unul in cap celuilalt pentru a castiga ceva anume.Prietene las-o ca e clar...decizia ta, dar cum spunea Napoleon:Toate femeile sunt curve.Sa nu ai incredere in ele, decat in mama si in sora, DAR, sunt si ele femei, deci mare grija. Sper ca te-am ajutat.