| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am stări de greata, dureri de burta, de spate în zona rinichilor, ma dor încheieturile și când ma ridic simt ca leșin. Ultimul contact sexual a fost acum mai bine de o luna și aveam sperma pe deget m-am șters bine cu șervețelul și după am băgat degetele în vagin ar putea sa fie o sarcina? Tinând cont ca luna trecuta mi-a venit și ciclul, ar putea sa fi fost ceva sperma uscata pe deget și datorita acestui fapt acum sa fiu însărcinată? Sincer chiar nu știu, ciclul în mod normal trebuie sa îmi vina pe 12 dar sunt foarte speriata nu știu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Insarcinata nu esti,calmeaza-te.
Ceea ce ai descris nu poate duce la sarcina,spermatozoizii mor in contact cu aerul, ciclul menstrual ti-a venit, scoate-ti din minte pana si ideea de sarcina.
Dar mergi la medic cat poti mai repede, fa si un test Covid, ca nu-mi suna deloc bine simptomele tale.
Ai grija de tine!

| sfkkmvfdxbbtdx a răspuns (pentru greece12):

Mulțumesc mult, am făcut un test rapid a ieșit negativ mâine am programare și ma duc la doctor

| greece12 a răspuns (pentru sfkkmvfdxbbtdx):

Foarte bine! Sper sa fie ceva usor si-ti doresc sa treaca repede!♥

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate fii vorba de vreo sarcina, dar posibil sa fie o piatra la rinichi sau infectie urinara, daca te doare atat de rau spatele, in zona rinichilor.

| sfkkmvfdxbbtdx a răspuns:

Am uitat sa menționez ca permisul nu a intrat in vagin, i am făcut doar sex oral și după s au întâmplat cele de mai sus