| joeee2000 a întrebat:

Salut
am un nokia 5230:am card la el.etc SI cand imi trimite cineva o melodie imi zice ca nu am memorie carduul fiind in telefon gol. Dar problema care ma intereseaza mai mult este faptul ca nu am gasit memoria telefonului
Am cautat la bleutooth in setari sa selectez cand primesc ceva prin bleutooth sa imi salveze in card... ddar nu gasesc memoria ajutati-ma pls! Dau funda! Scuzati categoria este cea mai vizionata.

1 răspuns:
| David06 a răspuns:

Pai de obicei la Nokia este la card memorie sau fisierele mele (stare memorie) daca nu gasesti trebuie la setari card sau stocare daca nu e nici aici sa nu fie chinezarie ceva daca l-ai luat din magazin nu e da daca l-ai luat din alta parte secondhand sau ceva imi pare rau dar ai fost pacalit