| gabos98 a întrebat:

Am un nokia 5230 si cand imi trimite cineva o melodie imi zice ca nu am loc dar eu am card de memorie si are 1.5 gb spatiu gol de ce?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cred ca trebuie sa setezi din telefon sa salveze pe card, daca nu merge asa poate e defect cardul.

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai iti zice ca nai memorie pentru ca melodiile intra in tel si tu trebuie sa le transferi in card...si dp iti intra in card si ai memorie pe tel si iarasi cand se umple memoria la tel le transferi in card si asa mai departe. funda?

| anonimcunume a răspuns:

Pentru ca iti e pus ca melodia sa ti se salveze pe telefon si nu pe card. funda?