| lenutsica a întrebat:

Salut.am un prieten si comunicam de mult timp, mai des prim mesaje. a incaput sa-mi placa de dinsul si nu mi se primeste sal cuceresc. ajutati-ma va rog foarte tare, pentru mine conteaza mult. vreau un raspuns concret si folositor. funda celui mai super raspuns

3 răspunsuri:
| AbysWallker a răspuns:

Spune-i ceea ce simti fi sincera cu el

| silviu98_2761 a răspuns:

Da fi sincera spune-i ca vrei sa fi prietena lui si vrei sa faceti sex ca cu asta ademenesti baieti trebuie sa mearga; deoarece baieti din ziua de azi vor doar 1 singur lucru sex sex si iar sex asta o sa mearga noroc la sex daca o faci si cat mai putina durere.:X:X:X...

| lenutsica explică:

Cred ca ceva nu-i in regula cu tine...ce are asta cu sexu?