| Andrei1246ui8 a întrebat:

Salut! Am varsta de 13 ani, cred ca am o problema cu penisul. Cand nu este sculat il pot scoate din preput dar cand acesta este in erectie nu il mai pot scoate. Este ceva normal?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul urolog sa te consulte, mergi cu unul din parinti la medicul de familie sa-ti dea trimitere la urologie si vei fi consultat

| Violleta2022 a răspuns:

Puiule, la 13 anisori NU ai penis, ca ala creste pe la 16 ani laughing
La 13 anisori ai doar un cuculet, cu care faci pipi!

Tu ai intr-adeavr o problema care se cheama FIMOZA si trebuie sa mergi cu mama sau tata la un medic UROLOG sa se constate gradul fimozei si sa-ti dea tratamnet sau operatie, in functie de ce grad ai.

| mihai69 a răspuns:

La vârsta ta, cam da.

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu este normal ce se întâmplă cu penisul tau. Consulta de urgenta un medic urolog.