| Claudiu20002013 a întrebat:

Salut am varsta de 13 ani dar am o problema cu penisul. Eu cred ca este cam mic. Are o lungime de 4-5 cm iar in erectie 10 cm. Este normal?

Răspuns Câştigător
| Metaxa24 a răspuns:

Nuti fa griji. Ai doar 13 ani.are el timp sa-ti creasca!

8 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Credeam ca fetele sunt obsedate de sanii lor rolling on the floor

| grab a răspuns:

Nu cu penisul ai o problema ci cu graba! happy
Daca e mai gros decat tubul de pasta de dinti la o adica poti profita de o pustoiaca cu el.
Dar mai creste in urmatorii ani, stai linistit! happy
Succes

| elComandantee a răspuns:

N-avem de unde să ştim pentru că ghici ce, nimeni n-a făcut sondaje pe copii de 13 ani, pentru că pe nimeni nu interesează dimensiunea penisului la 13 ani.

| Azµre a răspuns (pentru elComandantee):

Cum spuneam... tipic copiilor din ziua de azi.
Nu contează mărimea cât contează ce are în cap... în cazul acesta 0.

| UngUrU777 a răspuns:

Stai frate calm ca esti mic! Asteapta!

| Fluffy69 a răspuns:

rolling on the floor laughing

| enzodemes a răspuns:

Pentru vârsta ta e ceva normal, n-ai de ce să îți faci griji.

| AlexSein a răspuns:

Creste ma nu te speria laughing) Totusi nu-nteleg ce te intereseaza de acum laughing