| FrateleTedur a întrebat:

Anul asta ( anul scolar, nu 2017 ), a venit o fata la noi in clasa, tin sa precizez ca am 15 ani si termin a 8a in curand.
Vorbesc mult cu ea, chiar si pe lucruri cu tenta sexuala, facem glume deocheate si asa mai departe, dar nu pentru ca ma place pe mine, ci pentru ca e... curva.
Schimba baietii ca pe sosete cum s-ar zice. Acum isi da limbi cu unu, dupa vine si ma intreaba daca vreau sa... intelegeti voi, si dupa incepe sa imi povesteasca ce face ea acasa etc. chestii personale.
Sunt confuz, pentru ca am mai intalnit astfel de personaje, da tipa asta e buna rau, si oricat incerc sa nu ma gandesc la ea nu reusesc. Dar asta,probabil, pentru ca vorbesc cu ea zilnic si sta in banca din fata mea.
Nu stiu ce sa fac. Tin sa mentionez ca nu mi-as dori o relatie cu asa o fata, ci doar ceva intim, de scurta durata, daca intelegeti ce vreau sa spun.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca reusesti sa o convingi sa intretineti relatii sexuale ar fi cat se poate de normal sa NU ocazia. Ar fi chiar pacat sa nu profiti de o astfel de oportunitate, deoarece se zice ca este "pacat" sa ratezi/s-o scapi din... "scula". Ia aminte la ce te indeamna proverbul "bate fierul cat e cald". big grin

| Donsavas a răspuns:

Incearca sa vezi si dincolo de ce arata ea! Tu vezi doar ce e la suprafata,nu iti dai seama ca poate fi vorba de ceva mai mult,da' inca nu iti dai seama. Nu judeca dupa aparente sau mai bine zis,nu judeca! Poate, traind ce a trait ea si tu, daca erai fata, ajungeai in situatia asta. Nu profita de om, nu stii cand iti e lumea mai draga si ti se taie filmulwinking

| FrateleTedur explică (pentru Donsavas):

Vezi tu, din ce am scris eu reiese ca sunt un fel de fuckboi. Ceea ce e fals. Nu am avut decat o relatie serioase pana acum, anul trecut, cu o fata pe care o iubeam cu adevarat, dar ea m-a dezamagit. M-a durut atat de rau incat ajunsesem sa fumez 1 pachet pe zi la 14 ani si sa ma tai. Mi-am revenit de atunci, insa nu am mai iubit de atunci, nu m-am mai indragostit, nu mai tin cont decat de felul in care arata o fata, incerc sa o agat, mere bine, nu mere iar bine.
Tin sa precizez ca nici nu arat de nota 10. Am o fata placuta, doar ca punctele negre si alte probleme ma trag in jos. Eu ma bazez mai mult pe caracter, inteligenta si simtul umorului sa atrag o fata, si nu stiu daca o astfel de fata s-ar putea simti atrasa de mine. Desi mi-a dat palme la fund, m-a lins pe mana, si alte lucruri cu tenta sexuala, ea face asta cu majoritatea baietilor din clasa, si plus numai stiu cati alti.

| ioanapisocea a răspuns:

Folosește un prezervativ.

| AmonhMetin2 a răspuns:

Da-i la buci