| ToTuleOK a întrebat:

Salut as avea o intrebare pentru fete.
Var placea mai mult un baiat care nu a avut prietene sau unul care a mai avut.

9 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Un băiat care a mai avut prietene are habar de cum ar trebui să se comporte şi cam ce ţi-ar făcea plăcere. Unul care nu a mai avut în schimb, nu ştie şi experimentează pe moment.
Diferenţa e că unul dintre ei te poate face să te simţi ca în al 9lea cer din prima, în timp ce celălalt se va chinui să îţi arate cât de mult te iubeşte. A doua variantă pare mai atrăgătoare totuşi. :-)

| wolder a răspuns:

Primul raspuns e bun.
dar adevaratul raspuns e cu dus si intors:
daca nu a avut prietene te bucuri ca esti prima dar n-are experienta. si daca a mai avut nu te bucuri de *primul loc* esti doar *una* dintre ele si are mai multa experienta

| Jhfdfd a răspuns:

Poi gandeste logic, dar depinde si de cum iti place : experimentate sau nu. Asa ca un baiat cu mai multe ex gf e super experimentat si stie multe iar unu... pff "singur" in trecut... probabil e greu de ajuns la el, deci depinde totusi si de baiat adica daca vrea o relatie sau nu. Totusi daca te iubeste neconditionat nu conteaza antecedentele lui happy

| val31989 a răspuns:

Nu conteaza. Daca tine la mine, atunci povestea cu prietenele nu e importanta.

| ℓσνє a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza daca a mai avut sau nu iubita, pentru mine conteaza caracterul lui. `Kay-Bye!

| bombonika18 a răspuns:

Unul care a mai avut, pentru ca are experienta

| nessayaR a răspuns:

Nu cred ca conteaza asta.Important e sa te intelegi bine si sa simti ceva pentru persoana respectiva.Nu facem acum bilantul relatiilor pe care le-am avut.

| DyaNiceGirl a răspuns:

Nu conteaza.Atata timp cat te iubeste si face totul pentru tine e ok.

| dulcica23 a răspuns:

Sa fii ajut alta inainte si cand iti zice ca nu ii place ceva la tine, sa ii zici da la aia iti placea? laughing)))