| Marius_7427 a întrebat:

Salut, as avea si eu o intrebare: Fetele intre 20-23 de ani credeti ca se gasestc si fete serioase? Adica ma refer sa nu insele sa nu fie pitipoance... Si care stiu sa gandeasca... Sa stie ce vrea de la viata. Ce parere aveti? (sper ca intelege-ti ce vreau sa spun)

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu am 21 si desigur ca multe prietene de-ale mele au intre 21 si 25 de ani. Pot sa iti spun ca toate stim ce vrem de la viata, nu mai suntem cu capul in nori, nu ne lasam seduse usor si stim sa facem diferenta intre bine si rau, prost sau rau!

Ma rog, totul e relativ, fiecare om e diferit, deci varsta e o variabila in cel mai rau caz!

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cu siguranta exista si specimene pozitive. Nu-i cazul sa ne impiedicam de cele negative si-n final sa generalizam. Exista si exceptii. Fete serioase, fidele, placute, mature, gasesti si la alte varste, nu numai intre 20-23 de ani.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nu stiu daca la varsta asta sunt serioase dar sunt sigur ca fetele intre 20-23 ani sunt extrem de hotarate cand iau o decizie. Sa nu insele este o chestie relativa. "credeti" stimabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... pai eu am numai 19,, dar ma consider destul de matura. Parerea mea este ca exista si fete serioase in lume nu numai pitipoance dezgustatoare fara sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu tongue