| Razvan1_4095 a întrebat:

As dori de Craciun sa ii campar prietenei mele un ceas, dar nu stiu cum sa o intreb ce ceas ii place fara sa se prinda...
Imi puteti sugera niste idei?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Eu procedez altfel pur si simplu o intreb ce vrea cadou fiindca exista posibilitatea ca sa nu vrea ceea ce vrei tu sa ai iei

| zuzu a răspuns:

Pai mergi cu ea. si spune-i ca ai o verisoara de varsta ei si ca vrei sa.i iei un ceas. Si o intrebi care ii place ei mai mult si care crede ca e potrivit. happy

| sinx a răspuns:

Gasesti un pretext sa ajungi ''intamplator'' cu ea intr-un magazin de ceasuri. Treci pe langa unul si ii spui sa intrati sa va uitati si voi ca iti plac mult de tot ceasurile. Acolo vezi si tu la ce ceas se uita si il admira. Ala e...

| blondutzata a răspuns:

Ii poti spune ca e ziua unei vere de ale tale si ca ea ceti sugereaza funda?

| Razvan1_4095 explică:

Stiu ca isi doreste un ceas... tocmai deia am ales acest cadou. Numai ca am neveie de o idee cum sa o intreb ce fel de ceas ii place, fara ca ea sa se prinda de cadoul care urmeaza sa il fac