| DaRK_8670 a întrebat:

Salut as dori sa va intreb e normal ca un baiat sa aiba prima iubita la 15 ani si daca nu atunci la ce virsta e normal?

Răspuns Câştigător
| Je_1276 a răspuns:

Poti sa ai o iubita la cati ani vrei.Cel mai bine ar fi sa o ai de la 14 ani in sus. Daca ai iubita ma bucur pentru tine.Sa nu uiti sa te porti frumos cu ea, si sa-i spui intodeauna ca este frumoasa.Asta le place fetelor sa auda.Bafta!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepand de la 18 ani e normal.

| Artemisia a răspuns:

Buna.
Pun pariu ca o sa crezi ca vorbesc ca mama sau ca bunica, dar un baiat nu trebuie sa aiba o iubita la 15 ani.
Un baiat, la varsta asta, trebuie sa se concentreze pe studii.O fata ii distrage atentia de la scoala, asa baiatul isi rateaza viitorul. Fetele la varsta asta se joaca cu baietii.Au un iubit pentru a se distra, nu pentru ca le pasa de el.
Eu una, am 14, dar nu ma gandesc la un iubit.
Vreau sa termin studiile, sa am un job bine platit, sa am o casa, o masina, apoi poate m-as mai gandi ca e vremea sa caut perechea, dar pana atunci, nici nu ma gandesc.
Este pentru binele meu.Sunt constienta de asta, asa ar trebui sa fii si tu.

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Nu conteaza varsta la care ai prima 'iubita'. Ideea e sa fie cu sentimente, sa nu fie vreo provocare sau vreo mistocareala.
E foarte normal, stay chill. happy

| Merry24 a răspuns:

Nu conteaza varsta l care te indragostesti.doar ai grija ca nu tot c zboara se mananca

| Anonim3007 a răspuns:

Eu am 13 ani si am iubita si tin mult la ea :X nu conteaza varsta doar sa nu stai cu ea doar ca sa te dai mare gen bla bla bla eu am iubita... daca ai una barem sa o iubesti :X

| darkglass a răspuns:

Pai nu e nici anormal, depinde ce vrei de la o relatie eu zic sa nu mergi prea departe si sa respecti fata respectivahappy, sa fie ceva frumos

| alex_9030 a răspuns:

Mie mi se pare normal.Nu decidem noi cand ne indragostim ci inima noastra. Daca la varsta asta ti-ai facut prima iubita e in regula.

| AnnaWeed420 a răspuns:

La cati ani vrei... cel mai bine de la 14 in sus! Daca vrei sa mai vb add: rox.amphetamine!

| punct_3796 a răspuns:

Da e ceva normalhee hee poti sa o ai de la ce varsta vrei tuhee hee