| Ikutza a întrebat:

La ce virsta e normal sa fie prima intilnire?

Răspuns Câştigător
| nom a răspuns:

13-14happy

10 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu conteaza varsta! Cand se intampla atunci e binehappy.Pa, pa

| AlexandraSmiley a răspuns:

La orice varstaa! Nu te lua dupa nimeni! Stii cum se zice"Dragostea nu are varsta!"; xhappyFundaa?batting eyelashes

| aly a răspuns:

La 16 ani.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Eu cred ca 15-16 fiindca atunci poti sa-ntelegi lucrurile mai bine, cum si ce fel, intr-o relatie. happy

| MiHaI a răspuns:

Nu exista o varsta anume poti sa ai prima intalnire cand crezi ca esti pregatit/a eu am avut prima intalnire la 11 ani succes funda?

Răspuns utilizator avertizat
| DeniZu a răspuns:

Nu cred ca exista o varsta normala pentru prima intalnire, eu am avut prima intalnire la 13 ani (doar eu cu un baiat)

| diiiiiiia a răspuns:

Nu stiu. cand vrei tu happy
cand ti se pare tie normal.nu e o regula
unii au prima intalnirede pa la 10 ani. unii la 12 altii la 14 nu stiu.
Depinde de tine si depinde de baiatul cu care te intalnesti happy
Funda?batting eyelashes

| shhhs a răspuns:

Depinde de cat de matura esti tu... Poti avea o intalnire si la 10-11 ani.
Eu am avut prima intalnire la 12 ani si jumatate.
Apropo sa nu-i ascultu pe aia care zic ca trebuie sa ai o intalnire de la 16 ani in sus. Ca nu e obligatoriu.hee hee