| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca un baiat sa nu aiba nici o iubita pana la 18 ani?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, este normal.Anormal este de pe la 25 de ani in sus.

| AFR81 a răspuns:

Da, cu siguranta este normal. Sunt foarte multi baieti care pana la varsta de 18 ani n-au avut inca iubita. Nu a venit momentul pentru ei. Griji ar trebui sa incepi sa-ti faci daca ajungi la 25-30 de ani si inca n-ai cunoscut nicio fata.

| RAY a răspuns:

Normalitatea e o porcarie, normal e sa f un fals si ipocrit sa crezi ca lumea asta e egala ca toti suntem egali, nu isi fa griji ca ai timp, tu ai nevoii sexuale nu relati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveti dreptate!
Dar cei de varsta mea
Ma ironizeaza.
Ma simt foarte Complexat!

| StefanCosmin a răspuns:

Normalitatea depinde de la om la om

| MarianaNiculescu a răspuns:

Da. Este normal.