| delya1011 a întrebat:

Salut, as vrea din suflet sa ma ajutati. imi este extraordinar de greu sa trec peste.deci ascultati :mie imi place mult de un baiat Angel imi place de el cam de 4 ani iar eu m-am transferat in alta clasa si el in alta clasa... eu am o prietena Alexandra dar el o place pe ea desi stie ca eu il iubesc extra mult! ce pot sa fac? il vad ZILNIC!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| BlueLine a răspuns:

Incearca sa treci peste! Sa faci diferite chestii care iti atrag atentia sa-ti ocupi timpul care sa te distraga sa nu fii cu gandul la el. Ignora si priveste partea buna timp mai e baieti sunt multi dar daca stai inchisa si cu gandul la el nu o sa treci peste nimic happy

| MinoreBay a răspuns:

O astfel de iubire nu exista. daca nu e reciproc mai bine uiti pentru ca o sa suferi

| Allergikaa a răspuns:

Nu poti sa faci nimic decat sa treci pestehappy. Poate daca o sa-l ignori o sa se gandeasca la tine. dar nu egarantat

| Anxitza2012 a răspuns:

Lasa.l! Uita.l! Nu vreau sa te simti iar prost dar uita.l naibii k e un handikpt! UITA.L!