| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani sunt baiat si ieri m-am despartit de prietena mea.Aceea fata m-a placut de 4 ani vreau sa adaug ca e in clasa cu mine la aceeasi scoala.Si ne-am pus intr-o relatie acum 1 luna.Problema e ca nu i-am putut arata cat de mult o iubesc, o iubesc enorm, si ieri ea mi-a spus ca i-a zis mamei ei ca este cu mine.Mama ei a zis ca nu o lasa sa aiba prieten pana cand terminam cu examenele de sfarsit de an din clasa a 8-a. Fata mi-a zis ca poate o sa mai fim dupa examene daca nu ne trec sentimentele. Ce as putea sa fac nu mai vrea sa fie cu mine cel putin pana nu trec acele examene.Aseara nu am putut dormi deloc si azi nici nu am mers la scoala o iubesc enorm, iar acel poate o sa mai fim impreuna chiar m-a deranjat si a zis ca daca o sa gaseasca alt baiat pe care sa il placa nu stie daca o sa se puna cu el sau nu, va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| mary4567 a răspuns:

Daca va iubiti vorbeste cu ea... puteti avea o relatie si daca mama ei nu stie... Daca ea te iubeste cu adevarat ii poate explica mamei ei sau va fi de acord cu o prietenie secretawinking sper ca ti-am fost de ajutor [fundoi? ] si app ``cand e vorba de iubire adevarata obstacolele exsista, dar nu va opresc din drum ``

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Pai discutati in continuare,intreab-o despre "cum sta cu dragostea" sh dupa examene dovedeste-i ca o iubesti sh poate va fi din nou cu tine,nu sti cum sa ii dovedesti? Iti dau cateva exemple care mie mi-ar placea sa mi se faca "Mergi sh pui pe cateva persoane sa ii spuna (numele tau) chiar te iubeste,sau te iubeste enorm",Sau ii scrii pe ceva pe o coala mare "TE IUBESC". Gasesti tuh cum sa ii dovedesti, eu ti-am dat doar cateva exemple, o sa stii uh mai multe. Sper ca te-am ajutat>big grin