| lorena98 a întrebat:

As vrea sa cer si parerea unui baiat ( apropiat de varsata cu mine--am 14 ani). Deci im place de un tip cu un an mai mare cu mine. Suntem la aceeeai scoala la acelasi etaj ( al scolii) deci il vad cel putin o data pe zi in timpul scolii, dar problema e ca nu stiu daca si el ma place sau mie mi-ar fi de ajuns sa aiba o parere cat de cat OK despre mine. M-as multumii sa fim macar prieteni. S-a uitat de multe ori la mine dar nu s-a uitat "asa" ca si cand m-ar place s-a uita ca la un alt om normal. Si de doua ori cand am trecut pe langa el nu s-a bagat in mine dar daca eu nu ma feream ne ciogneam ( cu umarul) si acum cateva zile am fost la ei la clasa ca mo chemat profesoara de romana si mi-o zis sa chem pe o fat cu un nume ciudat din clasa lor. Cand am ajuns la clasa lor nu am descis usa ca o iesit o fata si am intrebat-o si o zis de de fapt acel copi e baiat nu fata si dupa aia au iesit din clasa mai multi copii si nu stiu ce m-iau spus ca radeau ca ei credeau ca copilul ala e fata si o venit tipul pe care il plac la mine si mi-o zis ceva de acel copil dar nu stiu daca radea de mine ca eu credeam ca e fata si de fapt era baiat sau m-o intrebat ceva ca de ce l-am chemat dar oricum avea zambetul pe buze. Oare ma consdera macar ok? PS: daca nu ati inteles ceva spuneti-mi si as dori daca putesi sa vorbesc cu voi pe pess despre asta deoarece mai sunt niste detalii care cred ca conteaza dar nu le pot dezvalui aici. ( id-ul meu lore_na_98@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| GummitsaxXx a răspuns:

Hei. Uite "neutrino" e de fapt un fraier sau o fraiera. Te inteleg perfect. Da esti OK. Si nu stiu daca el te considera draguta sau ma rog. Deci. Sfatul meu este sa te duci mai des pe la ei pe la clasa. Trebuie sa cunosti si tu pe cineva din clasa lui. Si dade pe langa el. Adica intgreaba-l ceva.Ce e ceasul` sau ceva. Daca il vezi singur..Pentru ca daca e cu prietenii devine desimtit.winking Apropo ma astia numai fiti rai cu fata. Ca nici voi nu sunteti prea brezi. Noroc fata. Chiar mult noroc. Du-te mai des pe la el pe la clasa. big grin Te va observa :
*

| Azµre a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Numai jigni alți utilizatori. Neutrino este mult peste voi toți.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nici el si nici noi nu te consideram ok. Incearca la alta sectiune, poate ca ai mai mult noroc.

| h3r a răspuns:

Și ceri cuiva sfatul!
Serios, altceva nu te preocupă la vârsta ta?

| greyhound a răspuns:

Cere-i facebook-ul sau messu' si vorbiti acolo daca la scoala nu prea reusiti