| lorena98 a întrebat:

As vrea sa cer si parerea unui baiat ( apropiat de varsata cu mine--am 14 ani). Deci im place de un tip cu un an mai mare cu mine. Suntem la aceeeai scoala la acelasi etaj ( al scolii) deci il vad cel putin o data pe zi in timpul scolii, dar problema e ca nu stiu daca si el ma place sau mie mi-ar fi de ajuns sa aiba o parere cat de cat OK despre mine. M-as multumii sa fim macar prieteni. S-a uitat de multe ori la mine dar nu s-a uitat "asa" ca si cand m-ar place s-a uita ca la un alt om normal. Si de doua ori cand am trecut pe langa el nu s-a bagat in mine dar daca eu nu ma feream ne ciogneam ( cu umarul) si acum cateva zile am fost la ei la clasa ca mo chemat profesoara de romana si mi-o zis sa chem pe o fat cu un nume ciudat din clasa lor. Cand am ajuns la clasa lor nu am descis usa ca o iesit o fata si am intrebat-o si o zis de de fapt acel copi e baiat nu fata si dupa aia au iesit din clasa mai multi copii si nu stiu ce m-iau spus ca radeau ca ei credeau ca copilul ala e fata si o venit tipul pe care il plac la mine si mi-o zis ceva de acel copil dar nu stiu daca radea de mine ca eu credeam ca e fata si de fapt era baiat sau m-o intrebat ceva ca de ce l-am chemat dar oricum avea zambetul pe buze. Oare ma consdera macar ok? PS: daca nu ati inteles ceva spuneti-mi si as dori daca putesi sa vorbesc cu voi pe pess despre asta deoarece mai sunt niste detalii care cred ca conteaza dar nu le pot dezvalui aici. ( id-ul meu lore_na_98@yahoo.com '

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Bună.
Invită-l la un suc, acolo o să afli dacă și el te place.
Semne :
-i se dilata pupilele când vorbește cu tine
-e timid în preajma ta
-te privește uneori insistent
-râde la glumele tale
Pa, pa.