| dargorod a întrebat:

Salut, as vrea sa ma combin cu o fata, dar nu prea am curajul sa i-o spun, ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Mai usor ii spui asta prin mesaj, in felul ăsta ai mai mult curaj. Și dupa daca accepta sa fiti impreuna, va intalniti si in realitate

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Bro, noi putem sa îți dam și cele mai geniale sfaturi în seductie. Degeaba dacă personalitatea, frica de a aborda și mindset ul tău rămân aceleași.

Sfatul meu : dezvolta te, scăpa de teama, da ți seama ce probleme și ce blocaje ai, rezolva le atunci totul va veni de la sine.

Apropo, nu încerca să eviți eșecul ci accepta-l. Dacă încerci sa eviți eșecul nu o sa atingi niciodată succesul.

| Michaeel a răspuns:

Mergi la ea și o întrebi... Fii bărbat și i-ați inima în dinți ca dacă ești timid și rușinos nu obții nimic.

| Valentina8 a răspuns:

Crezi ca iti vom putea transmite curaj? Da e posibil sa incurajezi o persoana, in jur de 50%, dar restul de 50 trebuie sa vina de la tine. Fii tu insuti si spune i exact ceea ce simti chiar daca ai putea sa te balbai si nu ar avea logica. daca fata aia te place va intelege si va veti "combina"! Daca nu risti, nu castigi. Si daca totusi risti si pierzi. nu ramai cu regrete precum "daca as fi facut o. poate era mai bine"
Bafta!

| NarcisFrumosulThau a răspuns:

Ii dai una dupa ceafa incat sa lesine, o duci la tine acasa si o legi de calorifer. Functioneaza garantat 100%