| Stoica_Paulica_1995 a întrebat:

As vrea sa cuceresc o fata putin mai desteapta decat mine.Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Wow happy
Totusi, ma gandesc ca e ceva macar faptul ca admiti ca e mai desteapta... mai sunt sperante happy

9 răspunsuri:
| klark7410 a răspuns:

Poti incepe fiind un pic mai inteligent ca ea.big grin

| mihai69 a răspuns:

În niciun caz să nu-i scrii vreun bilet, că nu mai apuci să vorbești cu ea!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Poti incepe prin a invata ca in contextul propozitiei tale "de cat" se scrie legat : decat.

| pufulescu a răspuns:

Pai ca la orice fata, afla ce subiecte o intereseaza si informeaza-te in acel domeniu ca sa poti sta de vorba cu ea.
Nu are cum sa fie " mai desteapta " asa in general! O fi ea tare la matematica in scoala... nici o problema, discutati alte subiecte!

| Staind a răspuns:

De cat nu procedezi.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Pai o intrebi de vrea cu tine

| EaSports a răspuns:

Da, incearca sa fii mai inteligent ca ea si anume prin propozitii filozofice si psihologice. Nu incerca sa fii mai destept decat cineva in domeniul care intr-adevar stie mai multe. Pe baza psihologiei vorbeste-i despre alt domeniu. Desigur ca exista contrarii, dar incearca sa le eviti. Tu doar pune puncte cu propozitiile tale filosofice sau continua ceea ce spune ea astfel,, adica ai vrut sa spui ca...''

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Îi dai un test.
Oricum, mi-e milă de copiii voștri.

| Alvyn a răspuns:

În cazul tău n-o să fie greu deloc.